Voľný pád RTVS

Autor: Gabriel Kuba | 8.2.2020 o 23:04 | Karma článku: 11,50 | Prečítané:  3267x

Tentoraz len krátky postreh z večerného spravodajstva RTVS, týkajúci sa Sakovej apelu proti voličom zo zahraničia a Bugárovho tárania.

----------------

Informácia o Sakovej brojení proti 60-tisícom voličov v zahraničí zmienená len okrajovo, kým najpovolanejší z povolaných – Kollár a Bugár – varujú verejnosť, aké ťažké bude zložiť budúcu vládu, keď sa pravica tak škriepi a škriepi... Tak toto pomaly ale isto prestáva pôsobiť dojmom nezaujatého média. Nech už je konečne po voľbách a niekto konečne kopne toho Rezníka do prdele...

Na margo Sakovej citu pre demokraciu ešte uveďme, že aspoňže sa nehrá na blbú a netvrdí, že v danom videu ide o hlas iba podobný. Naopak, potvrdzuje svoj postoj prehlásením, že podľa jej názoru je väčšina voličov, ktorí chcú voliť zo zahraničia, „mobilizovaná opozíciou“. No isteže, vy banda zlodejská, že vám ani nenapadlo, aby ste ich mobilizovali vy, keďže absolútna väčšina tých ľudí tam vonku nie je preto, lebo (ako na ostatnom smeráckom sneme prehlásil najvyšší černokňaz) „na Slovensku sa nikdy nežilo tak dobre, ako teraz“.

A Béla... Ty už radšej nič nehovor a prac sa do histórie aj s vlkmi, s ktorými si sa dal vyť.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?